Yagmur.Gen.TR  

Go Back   Yagmur.Gen.TR > Yagmur.Gen.TR - Erkekler ve Kadınların Dünyası > Erkekçe Genel > Giyim ve Aksesuar

Kullanıcı Etiket Listesi

Yeni Konu aç Cevapla

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 22/09/2017, 09:39   #1
Kullanıcı Profili
Kullanıcı Bilgileri
Üye No: 39
Konular: 6
Yagmur Puan Istatistikleri
Rep Puanı: 10
Rep Puan Grafiği:
Bilge Yazmalı is on a distinguished road
Standart Erkek Ayakkabı Modası

nedense son zamanlarda ayakkabı modası inanılmaz ilgimi çeken bir konu oldu. daha öncelerde hiç ismini bile duymadığım bir sürü marka var. ve bu yeni markalar inanılmaz ürünler üretiyor hem kalite açısından hem de model açısından. birbirinin kopya ürünler üretmektense farklı farklı ilgi çekici tüketicinin gördüğü anda vurulacağı ürünler üretmeye özen gösteriyorlar. ben de bu marka ve ürünleri sizlerle paylaşmak istiyorum.
Giyim ve ayakkabı sektörü, birbirinden farklı stil ve modeldeki tasarımlarıyla her ne kadar daha çok kadınlara hitap ediyor gibi görünse de, erkek modası son yıllarda atağa geçti ve erkekler de değişen trendleri yakından takip etmeye başladı. Hatta öyle ki, artık erkek ayakkabı modelleri ile erkek giyimin daha ön plana geçtiğini ve moda haftalarında erkek stillerinin daha çok konuşulduğunu söylemek mümkün.
Sezon trendlerine ve yeni sezon kreasyonlarına baktığımızda, erkek modasının da renklendiğini ve hem spor hem de şık bir çizgide bulaşarak daha cool olduğunu görüyoruz. Özellikle pastel renklere sahip olan günlük ayakkabılar, bahar sezonu boyunca moda dünyasının göz bebeği olacağa benziyor. Premiata erkek ayakkabı modelleri de incelemenizi öneririm.
Erkekler için derlediğimiz bahar sezonunun en iddialı erkek ayakkabı modelleri ile siz de stilinizi baştan yaratın ve tüm karizmanızı ortaya çıkaran bir tarza sahip olun.
Kadın ayakkabıları söz konusu olduğunda elbette ki fazlasıyla markayla karşılaşmak mümkün. ama önemli olan tam olarak ne aradığınızdır. klasik mi spor mu? ne arıyorsunuz? ne aradığınızı biliyor musunuz? farklı tarz ayakkabılar arıyorum herkesin ayağında kendi ayakkabımı görmek istemiyorum diyorsanız eğer Hogan bayan ayakkabı modelleri bir inceleyin derim!
Bilge Yazmalı isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
ayakkabı, erkek, modası, premiata erkek ayakkabı

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler
Stil