Yagmur.Gen.TR  

Go Back   Yagmur.Gen.TR > Yagmur.Gen.TR - Erkekler ve Kadınların Dünyası > Kadınca Moda

Kullanıcı Etiket Listesi

Yeni Konu aç Cevapla

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 01/08/2017, 10:20   #1
Kullanıcı Profili
Kullanıcı Bilgileri
Üye No: 22
Konular: 18
Yagmur Puan Istatistikleri
Rep Puanı: 10
Rep Puan Grafiği:
Banu Demirci is on a distinguished road
Standart Bikini giymek

Herkese merhaba. Tatiller, bikiniler ve iç çamaşırları ile ilgili bazı sorularım olucak. O yüzden direk kadınlara yönelticem sorularımı. Lütfen beyler sapıkça mesajlar atmayın rica ediyorum.
Ramazan Bayramı ertesi hemen Temmuz başında düğünüm var. Balayı için de çok güzel bi tatil planı yaptık. Fransız Rivierası’na gidiyoruz. (Cote d’azur diye de biliniyor.) Hem tarihi yerler hem plajlar hem de işte gezilicek çok yer var. Zaten Fransa’nın romantizmi yeter de artar. Paris klişesine takılmyalım dedik. Çok da iyi oldu bence.
Yurt dışı olunca bi de Fransa olunca tabi modanın başkentine bol bol alışveriş yapıp gitmek lazım. Burada yaşayamadığım rahatlığı da doya doya yaşamak istiyorum. 2 şey lazım bana. 1. Bikini 2.İç giyim
Bikini lazım ama sıradan bir şey değil. Hazır Fransa’yı bulmuşken, açık görüşlü kocayı da yapmışken tanga bikini alayım diyorum ama burada bulabilir miyim, bulduğum kaliteli olur mu ona emin değilim. Şöyle hızlıca bi araştırmam sonucu erotik shop gibi yerlerde buldum ve hiç güvenmiyorum. Saçma sapan şeyler çok pahalılar bi de.
Bi de o bölgede tatil yapanlardan fikir alayım. Çıplaklar kamplarının bile bi sürü olduğu bi bölgede tanga bikini sıkıntı olmaz heralde. Hele ki Fransa’da! Giden arkadaşlar bölge hakkında tecrübelerini paylaşabilirlerse çok sevinirim. İlk defa gidicem çünkü, aslında hiç bi fikrim yok
İkinci olarak bol bol çeşitli iç giyim ürünleri almam gerek. Onun da sebebi çok basit. Çünkü bu benim balayım ve ben eğlenmek istiyorum. Her anında! Haklı olduğumu da düşünüyorum. Şimdi Fransa havasına da kaptırınca bol bol jartiyerli çamaşırlar, babydollar filan alasım geldi ama tatil bütçesini de komple yatırmamak lazım çamaşıra. Bu konuda merak ettiğim şu: Neyi beğeniyolar daha çok? Kişiden kişiye değişir tabi ama çoğunlukla yani.. Biraz fikir verseniz şahane olur.
Bi de hiç giymedim bilmiyorum ama jartiyer çok rahatsız gibi görünen bi şey fotoğraflarda mesela. Bütün gün kaşındırmasın o? Almadan önce size bi soriyim dedim. Kullananlardan olumlu yanıt alırsam bi sürü alıcam çünkü çooook seksi duruyolar. eğer ki çok kötü hissedersem kendimi üzerine hemen bir bayan gömlek geçiririm…
Tamam bu ikinci kısma beyler de cevap verebilir ama düzgün lütfen.
Banu Demirci isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
bikini, giymek

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler
Stil