Yagmur.Gen.TR  

Go Back   Yagmur.Gen.TR > Yagmur.Gen.TR - Erkekler ve Kadınların Dünyası > Kadınca Moda

Kullanıcı Etiket Listesi

Yeni Konu aç Cevapla

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 10/11/2017, 10:08   #1
Kullanıcı Profili
Kullanıcı Bilgileri
Üye No: 36
Konular: 14
Yagmur Puan Istatistikleri
Rep Puanı: 10
Rep Puan Grafiği:
Sibel Çiçekçi is on a distinguished road
Standart Erkek arkadaşlığımın saygısızlığına ne demeli?

"Merhaba arkadaşlar,
Nereden başlasam bilemiyorum. Çok dertliyim çokk. Erkek arkadaşımla ilgili problemlerim bitmek bilmiyor. Geçen gün tüm hafta sonumu ayırıp beyefendiye erkek kazak bakmaya çıktım. AVM deki tüm mağazaları gezdim. En son güzel bir tane buldum ve paraya kıyıp aldım. Düşünün kendime beğenip alamadığım kazak kadar pahalıydı ama ben kendime almadım ona aldım. Ama o ne yaptı. Beğenmedi ve bir kere olsun giymedi. Öyle moralim bozuluyor ki düşündükçe. Ya bu çocuk bana değer vermiyor gerçekte, ya da çok pimpirik her iki durumda da ben bununla böyle bir insanla nasıl devam edebilirim ki?
Neyse ben ilk buluşmada giyer diye bekledim baktım ki giymemiş lafını bile açmadı. Ben de dedim ki istersen değiştirebiliriz dedim. Allah demez olaydım. Alınan hediye değişir mi diye başladı 2 saat nutuk çekmeye. Ağzımı açtığıma pişman oldum. Neyse tamam dedim sustum. Sonra değişim fişi var möı diye sordu var dedim. Üzüldü galiba sonra hadi gidip bakalım dedi. Ben başta istemedim o kadar laf yedikten sonra bu ne şimdi diye de sonra uzatmak istemedim kalktım gittik mağazaya. Gidince baktım ki bu direk kadın giyim bölümüne yöneldi bluz modelleri bakıyor. Ne oluyor dedim. Sana bir şeyler alalım dedi. Hayır diye kızdım hakaret kabul ederim bu nasıl iş böyle diye trip atıp çıktım eve geldim ama size anlatamam o gece ne kadar ağladım. Yani bu resmen ayıp değil mi allah aşkına. Beğenmesen bile bi kere giy yani. Neyin peşindesin dimi? Sonuçta seviyorum dediğin kız almış yazık yani. Ben de öyle içerledim ki valla bu çocuktan ayrılmayı bile düşündüm. Çok onur kırıcı davrandı. Neden böyle olduğu konusunda bir fikriniz var mı?
Sibel Çiçekçi isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
arkadaşlığımın, bluz modelleri, demeli, erkek, erkek kazak, saygısızlığına

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler
Stil